spikyzoo.pl - internetowy sklep z artykułami dla zwierząt

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Przelewy24
Polityka prywatności

Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

  1. Przed złożeniem zamówienia Klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Sklep w celu realizacji zamówienia. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednak konieczne w celu zawarcia i realizacji umowy sprzedaży oraz świadczenia usług.
  2. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów oraz w przypadku zakupów na raty, instytucjom kredytującym zakup.
  3. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Klienta, powstałe w skutek przekazania przez Klienta błędnych danych.
  4. Klient oświadcza, iż podane przez niego dane osobowe są danymi Klienta.
  5. Administratorem danych osobowych jest E-commerce Maciej Michalski, wpisany przez Burmistrza Miasta Pułtusk do ewidencji działalności gospodarczej pod nr NIP 5681590487.
  6. Klient ma prawo do żądania zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych. W przypadku, gdy udostępnione dane są niezbędne do korzystania z usług lub realizacji umowy sprzedaży, żądanie zaprzestania przetwarzania tych danych jest równoznaczne z zaprzestaniem świadczenia usług lub rezygnacją ze złożonego zamówienia.
  7. Klient może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, w tym informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym lub w terminie późniejszym w odnośniku Zapisz się do newslettera. W przypadku wyrażenia takiej zgody, Klient otrzymywać będzie na podany przez siebie adres poczty elektronicznej (e-mail) informację o aktualnych promocjach na spikyzoo.pl. Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z prenumeraty newslettera.

...jest pusty

Bezpieczeństwo zakupów
Bezpieczne zakupy zapewnia
Certyfikat RapidSSL
BLOG
blog-spikyzoo.pl
Zapraszamy do odwiedzenia naszego powstającego bloga, poświeconego aktywnemu spędzaniu czasu ze swoim pupilem.
Szybki kontakt
biuro@spikyzoo.pl


23 307 05 69
pn.-pt. 9:00- 16:00


530 54 33 54
pn.-pt. 9:00- 16:00
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.