Rabat dla schronisk i hodowców

Program rabatowy dla osób działających na rzecz zwierząt

Chcąc  wesprzeć  organizacje działające dla dobra zwierząt , proponujemy stały rabat -10% na zakupy powyżej 200zł w spikyzoo.pl- internetowym sklepie zoologicznym . Rabat przewidziany jest  dla schronisk, hodowców, wystawców oraz osób społecznie pomagającym zwierzakom.

Zapisanie się do programu rabatowego możliwe jest poprzez zarejestrowanie się w naszym sklepie spikyzoo.pl oraz przysłanie na adres biuro@spikyzoo.pl kopii potwierdzenia przynależności do danej organizacji.

Jeżeli  jesteś osobą społecznie działającą dla dobra zwierzaków, zarejestruj się w sklepie i przyślij nam informacje dotyczące Twoich dotychczasowych dokonań na rzecz zwierząt, promocji działań dla dobra zwierzaków, np. w postaci linku do profilu Facebook, Twitter itp. promującego  wyżej wymienione działania.

Po weryfikacji przesłanych danych zostaniecie państwo poinformowani  mailem o przyznanym stałym rabacie  -10% na zakupy powyżej 200zł w spikyzoo.pl

Po zalogowaniu w sklepie ceny produktów będą widoczne wraz z przyznanym rabatem, a stara cena zostanie przekreślona. Udzielony rabat będzie również widoczny w podsumowaniu zamówienia w koszyku klienta.

Zapraszamy do rejestracji!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl